Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Науково-практичний форум

     Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж активно продовжує   ефективну роботу в напрямку науково-дослідної діяльності.

     Так, 14  вересня 2017 року кафедрою економіки, фінансів, обліку та оподаткування проведено науково-практичний    форум  «Сучасні  вимоги до спеціалістів економічної сфери : наукові та практичні підходи». Слід зазначити, що науковий захід такого формату в навчальному закладі проведено вперше!!! І головне,  результативно!!!!

     З вітальним словом до учасників форуму звернувся Мар’ян Тріпак, директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент. Він привітав  поважних гостей:

     Рудика Володимира Касяновича - доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри фінансів ПДАТУ,

     Чесньовську Ніну Володимирівну - начальника управління обслуговування платників Кам’янець - Подільської ОДПІ ГУ ДФС у                      Хмельницькій області,

     Онофрійчука Василя Володимировича -  начальника відділу організаційної роботи Управління Західного офісу Держаудитслужби в              Хмельницькій області,

     Безпалька Сергія Степановича - головного бухгалтера фармацевтичного закладу міста.

     Також директор коледжу наголосив на практичному значенні форуму,    підкреслив, що поєднання наукових поглядів, теоретичних знань, отриманих під час навчання та практичного досвіду – запорука успішного працевлаштування та кар’єрного росту випускників вишів. Мар’ян Тріпак  запросив усіх до активної та плідної співпраці.

     Доповіді представників державних структур були насичені цікавою та корисною  інформацію щодо особливостей діяльності фіскальних органів, аудиторських структур нашої держави, професії економіста та бухгалтера.

     Ключовим моментом форуму  стала активне обговорення студентами коледжу  основних тез доповідей.  Виникали дискусійні питання, обговорення та полеміка були жвавими: яким чином полегшити податкове навантаження на суб’єктів господарювання?... які шляхи виходу нашої держави із економічної кризи?.... яким чином проводиться контроль державних закупівель в Україні?....  чи можливо замінити податок на додану вартість іншим податком?.... Ось  далеко не повний перелік питань, які цікавили вихованців коледжу!!!!

     У фіналі  форуму усі його учасники домовились про  подальшу необхідність проведення таких заходів такого формату. Крім того, почесні гості запросили студентів коледжу відвідати державні структури, які вони представляють. На що вихованці коледжу радо відгукнулися.

    До нових зустрічей на наступних форумах!!!!!


dsc00487dsc00498dsc00581dsc00601dsc00630dsc00623dsc00694dsc00702f2f3f4f5f6f7f8f9f10f11f12f13dsc00633    


 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish