Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Науково-дослідна робота коледжу

Друк

Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем провадиться науково-дослідна робота шляхом проведення наукових досліджень і розробок та їх спрямування на створення і впровадження нових конкурентоспроможних матеріалів для підготовки фахівців інноваційного типу.

Студентство коледжу активно залучається до наукового життя, в закладі проводяться міжнародні науково-практичні конференції для пошуку рішень з актуальних проблем сучасної економічної науки, освіти та соціальної реабілітації в умовах інклюзії. Організовуються та проводяться наукові форуми, круглі столи, семінари, конкурси, симпозіуми.

Коледж запроваджує та забезпечує розвиток сталої традиції проведення науково-дослідних заходів в стінах коледжу (щорічно проводиться Міжнародна науково-практична конференція «Інновації партнерської взаємодії освіти, економіки та соціального захисту в умовах інклюзії та прагматичної реабілітації соціуму»).

В Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі забезпечується інтеграція у світовий науковий простір через участь у міжнародних наукових проектах, створення об’єктів права інтелектуальної власності, участь у грантах. Розвиваються різні форми наукової співпраці із закладами вищої освіти та іншими установами України.

Здійснюється підготовка наукової літератури, а саме: монографій, підручників, навчальних посібників, наукових статей.

З метою оприлюднення результатів наукових досліджень проводиться випуск наукового журналу «Вектор Поділля», у якому публікуються наукові статті вчених, аспірантів, докторантів, викладачів, студентів. Забезпечено участь науково-педагогічних працівників коледжу у наукових заходах, що проводяться вітчизняними та закордонними навчальними та науковими установами.

Останнє оновлення на Середа, 11 липня 2018, 15:35
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish