Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Гуртожиток Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу - це сучасна комфортабельна чотирьохповерхова споруда. Головний корпус гуртожитку збудовано у 2001 році  - це  сучасна будівля,  блочного типу на 

Гуртожиток збудовано у 2001 році250 місць. 

На кожному поверсі гуртожитку коледжу знаходиться блок обслуговування, що включає в себе кімнати для занять, відпочинку, кухні та побутові приміщення: пральня, кімната для чистки, сушіння та прасування одягу. В кімнатах гуртожитку проживає  по 2-3 студенти. 

Кімнати студентів обладнані сучасними меблями, є затишними та зручними.  Під час поселення в гуртожиток враховуються захворювання, індивідуальні особливості молодих людей. Біля гуртожитку облаштовано комфортну зону відпочинку, в якій висаджено різні види квітів та красується яблуневий сад.

В гуртожитку розміщено читальний залтри навчальні аудиторії.

Всі здобувачі вищої освіти за бажанням на період навчання забезпечуються гуртожитком (100%). 

Студенти, що навчаються за державним замовленням проживають в гуртожитку безкоштовноВартість проживання в гуртожитку для осіб, що навчаються на контрактній формі є помірною.

Гуртожиток навчального закладу – сучасна комфортабельна чотирьохповерхова спорудаУ гуртожитку обладнано філію бібліотеки коледжу із врахуванням особливих фізичних та освітніх потреб студентів. Читальний зал гуртожитку оснащений комп’ютерами, доступом до мережі Internet.Читальний зал
Крім того, студентам Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу створюються сприятливі умови для пересування та гармонійного навчання молодих людей зі спеціальними освітніми потребами. Так, восени  2008 року  здано в експлуатацію  перехідну галерею  між навчальним корпусом  та гуртожитком (70 м. довжиною),  що забезпечило  комфортний доступ  студентів з гуртожитку  в навчальний корпус. 

Перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком  забезпечує комфортний,  особливо в осінньо-зимовий період,  доступ в коледж студентів з інвалідністю.

У перехідній галереї обладнано картинну  галерею, яка налічує біля 70 репродукцій відомих митців.

 

Кімнати відпочинку Житлові кімнати Побутові приміщення
Перехідна галерея  між навчальним корпусом  та гуртожитком


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish