Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Бібліотека

Друк

В Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі функціонує сучасна модернізована бібліотека, введений в дію читальний зал на 40 місць, розширено книгосховище та абонементський зал.

Завідувач Бібліотекою - Хейлик Альона Антонівна.

Бібліотека Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу є навчальним, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом, забезпечує навчальний процес, науково-педагогічну діяльність, науково-дослідну і виховну роботу книгами, періодичними виданнями та іншими носіями інформації. В центрі роботи – сучасні студенти. Тому не можна залишатися не сучасними.  Бібліотеку ще називають храмом книг – тут не тільки збирають, зберігають та видають книги, журнали, аудіозаписи та відеоматеріали, але й дарують студентам радість спілкування з письменниками, психологами, соціальними педагогами, працівниками центру соціальних служб дітей та молоді та іншими цікавими людьми.

А оскільки у програмах курсів 50 відсотків навчальних годин віддали на самостійну роботу студентів, це збільшує навантаження на бібліотеку. Таким чином, перед бібліотекою постають складніші завдання: бібліотека бере активну участь в освітньому процесі, стає його складовою. Прагнення студентів до високоякісних знань стимулює розвиток бібліотеки, і навпаки: змістовна, організована, доброзичлива бібліотека приваблює студентів.

Загальна інформація.

Історія бібліотеки коледжу.

Структура бібліотеки.

Культурно-просвітницька та виховна діяльність бібліотеки.

 На 1 травня 2018 року бібліотечний фонд становить понад 42 000 примірників. Це сучасні підручники із спеціальних, професійно-орієнтованих та загальноосвітніх дисциплін.

 При бібліотеці створено відео-, аудіотеки та фонд лекційних матеріалів з усіх предметів навчального плану.

Бібліотека коледжу комп’ютеризована, здійснено перехід на  комп’ютерні каталоги та комп’ютерно-бібліотечно-бібліографічну класифікацію, є програмне забезпечення «Законодавство України».

Бібліотеку і читальні зали навчального корпусу та гуртожитку  обладнано 5 комп’ютерами,  встановлено Wi-Fi.

Склад читачів бібліотеки :

Студентів – 260 

Працівників – 124 

Загальня кількість - 384

Результати вибору проектів підручників 


Останнє оновлення на Середа, 11 липня 2018, 09:34
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish