Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Молодіжний форум «Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства»

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.На данном изображении может находиться: 13 человек, в том числе Кароліна Дімітрішина, люди улыбаются, люди сидятНа данном изображении может находиться: 9 человек, люди стоят

 

28 лютого в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі у співпраці коледжу з ДНЗ «Подільський центр ПТО» відбувся молодіжний форум «Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства». З вітальним словом до усіх присутніх звернувся Вадим Анатолійович Савчук, заступник міського голови, який передав найкращі вітання від голови Кам’янець-Подільської міської ради Михайла Євстафійовича Сімашкевича, а також подякував молоді міста «за ту активність, в результаті якої Кам’янець-Подільський сьогодні отримав статус Молодіжної столиці 2019».

Вадим Анатолійович поділився враженнями від презентації в Кабінеті Міністрів України заходів, що плануються в 2019 році в Кам’янці-Подільському, а директору коледжу – Тріпаку Мар’яну Миколайовичу – урочисто вручив Паспорт громадянина Молодіжної столиці України, який також доступний для кожного студента у електронному варіанті й передбачає ряд заохочень для кам’янчан та, зокрема, для молоді міста. Ще одна справжня історична подія відбулась на відкритті форуму – Подільський спеціальний коледж став першим вищим навчальним закладом, в якому прозвучав гімн Молодіжної столиці України. Гурт «Експансія» виконав гімн, а усі присутні підтримували їх оплесками.

На відкритті форуму з вітальним словом до усіх присутніх звернувся Мар’ян Миколайович Тріпак, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, директор Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, який презентував заклад та наголосив: «Кам’янець-Подільський - це круте місто, гарна влада, а це означає, що в Кам’янці-Подільському – найкращі студенти. Скільки міст в Україні? А Молодіжна столиця саме в Кам’янці-Подільському». Мар’ян Миколайович презентував усім присутнім результати роботи наукової школи студентів і викладачів, подякував голові міської ради Михайлу Євстафійовичу Сімашкевичу за постійну підтримку, а також науковому відділу коледжу, зокрема, Олегу Никодимовичу Коркушку, к.е.н., доценту й викладачам коледжу. Директор коледжу презентував усім присутнім науковий журнал «Вектор Поділля» та поділився перспективними планами й ідеями, урочисто вручив Вадиму Анатолійовичу Савчуку примірник наукового журналу «Вектор Поділля» та власний навчально-методичний посібник «Психологія фінансів», а учасникам форуму побажав бути ініціативними, цілеспрямовано йти до поставленої мети.

З вітальним словом на відкритті форуму до учасників форуму звернувся Андрій Вікторович Тітенок, заступник директора з НВР ДНЗ «Подільський центр ПТО», який також презентував заклад та акцентував увагу усіх присутніх на ролі «Подільського центру ПТО» у житті міста: «Маленка доля у тому, що Кам’янець-Подільський став Молодіжною столицею – 2019 теж є заслугою навчальних закладів, оскільки студенти ДНЗ «Подільський центр ПТО» приймають активну участь у заходах, що відбуваються у місті, з радістю виготовляють історичні костюми для численних історичних фестивалів, які так полюбились кам’янчанам». Андрій Вікторович ознайомив зі спеціальностями та професіями, що випускники здобувають після закінчення закладу, а також напрямками діяльності ДНЗ «Подільський центр ПТО». З вітальним словом до усіх присутніх звернулась Віра Семенівна Чеховська, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, яка побажала цікавих ідей і гарних напрямів, обов’язково мати гарне завершення того напряму, над яким студенти натхненно працюють та успіхів у всіх починаннях.

На форумі були представлені доповіді на різноманітні тематики, піднімались актуальні питання сучасності, цікаві ідеї та бізнес-проекти: проект щодо оптимізації використання автомобільних шин (В.Вишневський); бізнес-проект «Перукарня «З нуля» (О.Грабовська, Ю.Бондаренко); обговорювались причини, тенденції та наслідки освітньої міграції (І.Гораш); проблема збереження енергоресурсів (А.Гризак), енергоефективності сучасного закладу професійно-технічної освіти (Н.Дідик); модернізація системи водопостачання та економія води (Р.Закревський); грошова система майбутнього (В.Калинюк); ідеї у виробництві одягу, а також специфіка роботи кравця в сучасних соціально-економічних умовах (О.Мізик, Д.Андронова); роль мораторію на землю (А.Ткачук); молодіжне безробіття в епоху економічної трансформації українського суспільства (Н.Томусяк); час як економічна категорія (К.Чесановська). Усі учасники форуму активно долучалися до обговорення доповідей та порушували важливі питання, які є надзвичайно актуальними для сьогодення.

На завершення форуму з доповіддю виступив Ярослав Анатолійович Сушарник, к.е.н., який презентував усім присутнім переваги навчання у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі та ознайомив з умовами прийому й перспективами навчання у закладі. Ірина Леонтіївна Гуменюк, заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, к.е.н., подякувала усім учасникам форуму, науковим керівникам, які працювали з учнями та студентами, висловила найщиріші слова подяки «Подільському центру ПТО» за співпрацю, подякувала ініціаторам форуму кафедрі фінансів, економіки і економічної кібернетики (в.о. завідувача кафедри - Годнюк Ірина Валентинівна, к.е.н., доцент) та кафедрі обліку і оподаткування (в.о. завідувача кафедри - Коркушко Олег Никодимович, к.е.н., доцент). Ірина Леонтіївна презентувала усім присутнім збірник тез форуму «Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства», який вже вийшов друком. Директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак також подякував усім за участь та присутність на форумі, а також закликав до тісної співпраці ДНЗ «Подільський центр ПТО».
Лілія Сергіївна Шкира, заступник завідувача відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики, подякувала молоді, що активно презентувала на форумі надзвичайно цікаві проекти, й запросила презентувати свої бізнес-проекти на факультеті муніципального управління, а також на конкурсі молодіжних проектів.
На завершення форуму усі учасники отримали сертифікати, які засвідчують участь у форумі, подяки, а також пам’ятні подарунки від Кам’янець-Подільської міської ради. Після нагородження учасників Лілія Сергіївна Шкира та представники Молодіжної ради міста провели молодіжний інтерактив з учасниками форуму.

 

Міжнародний день рідної мови

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж

щиро вітає усіх з Міжнародним днем рідної мови!

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі.

Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

Розмовляймо рідною мовою, бережімо нашу рідну, неймовірну, барвінкову, солов'їну, мелодійну мову!

 

Вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019

04 лютого на виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-26 від 16.01.2019 та у рамках проведення Дня безпечного Інтернету, що відзначається 5 лютого, викладачі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу долучились до вебінару з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019. Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету», НВК № 141 «ОРТ» м.Києва.

Для учасників вебінару були запропоновані доповіді та презентації на наступну тематику: «Інтернет та онлайн-етикет» (Оксана Мельник), «Кібербезпека в закладах освіти» (Галина Коломоєць), «Кіберзлочинність – як не стати жертвою» (Андрій Пазюк), «Цифрові інструменти та можливості Google для інформаційної безпеки» (Антоніна Букач), «Навчання основам кібербезпеки в 1-6 класах за методикою iCompute (з міжнародного досвіду, Великобританія)» (Сергій Дзюба), «Захист дітей в інтернеті від сексуальних ризиків» (посилання на урок, який отримав рекомендації від Інституту модернізації змісту освіти (від 28.01.2019 № 22.1/12-Г-21) та рекомендований до проведення у 7-11 класах) (Анастасія Дьякова), «День безпечного інтернету 5 лютого: онлайн урок від Програми академій Cisco, Департаменту кіберполіції та компанії ERC» (Олена Домотенко). 
Дякуємо за цікаві доповіді й відеоматеріали, за надану можливість долучитися до обговорення важливих тем, які надзвичайно актуальні для молоді. Так, школярі та студентство активно користується Інтернет ресурсами та зазнає впливу сучасних тенденцій медіапростору.Питання про кібербезпеку, ризики користування Інтернетом, кіберзлочинність є одними з найважливіших проблем сьогодення. Усі матеріали вебінару є цікавими та корисними для викладачів закладу. Дякуємо також за нагоду ознайомитися з міжнародним досвідом у вирішенні цих проблем.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Зустріч директора коледжу зі студентами

Зустріч директора коледжу Мар'яна Миколайовича Тріпака з студентами коледжу, які активно займаються спортом й беруть участь у Міжнародних турнірах у складі Паралімпійської збірної України з волейболу сидячи - Владичинською Анастасією та Дімітрішиною Кароліною, а також з викладачем Погорецькою Ольгою Феофанівною.

На зустрічі відбулось обговорення досягнень студентів у спорті, стратегії та плани на майбутнє.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Засідання стипендіальної комісії

Засідання Стипендіальної комісії Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відбулось в кінці 2018 року. Члени Стипендіальної комісії коледжу ознайомились з рейтинговим балом за підсумками семестрового контролю та додатковими балами за участь у громадській, художній, спортивній та науковій діяльності у І семестрі 2018-2019 н.р. Приємно, що студенти коледжу, які є членами комісії, активно відстоювали та відповідально аргументували свою точку зору.

На засіданні вирішувались нагальні питання, члени комісії активно голосували та проводили обговорення актуальних проблем.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Сторінка 9 з 37

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
Стара фортеця
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish