Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


ІІІ Міжнародна науково-практична конференція

19 квітня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОСВІТИ, ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ ІНКЛЮЗІЇ ТА ПРАГМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ СОЦІУМУ». Ірина Леонтіївна Гуменюк, заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, відкрила конференцію.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся Сімашкевич Михайло Євстафійович, міський голова; Андрій Гаррійович Шевцов, д.п.н., професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування, МОН України; Тріпак Мар’ян Миколайович, к.е.н., доцент, директор Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, Сосновська Тамара Георгіївна, голова Кам’янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів; Очеретенко Тетяна Юхимівна, головний лікар Кам'янець-Подільської міської дитячої поліклініки;

3_conf

Кам'янець-Подільської міської дитячої поліклініки; представники Тернопільського економічного університету – Герман Людмила Тарасівна та студенти університету; представники CRH ПАТ "Подільський цемент" - Турчак Наталія та Геник Дмитро. Теплі слова привітання надсилали з усіх куточків України та за її межами. Так, Anetta Zielińska, д.габ., професор (Економічний університет у Вроцлаві, Республіка Польща), Галкіна Ольга Андріївна, к.е.н., директор Харківського державного соціально-економічного коледжу (м.Харків, Україна), Іващук Ірина Олегівна, д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки, в.о. директора ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина (ТНЕУ), а також Зварич Роман Євгенович, к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки, заступник директора ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина (ТНЕУ).
Метою конференції є пошук рішень з актуальних проблем сучасної економічної науки, освіти та соціальної реабілітації в умовах інклюзії, встановлення контактів між вченими різних країн, обмін науковими результатами і дослідницьким досвідом. На пленарних та секційних засіданнях учасники конференції обговорювали сучасні віхи розвитку питань інклюзії в Україні, та різні точки зору щодо вирішення актуальних проблем, пов'язаних з цією темою.

 

 

 

 

СЛУХАЧІ МАГІСТРАТУРИ - ДИПЛОМОВАНІ МАГІСТРИ

26 березня у стінах Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відбулась історична подія - перший випуск магістрів, що стало можливо у тісній співпраці коледжу з ТНЕУ. Так, на базі Подільського спеціального коледжу здійснювалась підготовка магістрів, а 26 березня відбулось вручення дипломів.

Тріпак Мар'ян Миколайович, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, директор коледжу, привітав усіх з отриманням дипломів та побажав не зупинятися на досягнутому й подякував Крисоватому Андрію Ігоровичу, ректору ТНЕУ, д.е.н., професору, та усім викладачам університету, що опікувались слухачами магістратури.

Магістрів з отриманням дипломів привітала Литвин Зоряна Богданівна, к.е.н., доцент кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу (ТНЕУ), яка подякувала усім за гарну роботу та побажала удосконалюватися і не полишати стежину науково-дослідної діяльності.

Вітаємо магістрів та бажаємо успіхів й нових досягнень!

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Покладання квітів до Могили Невідомого солдата у День визволення Кам'янця-Подільського від німецьких загарбників

26 березня у День визволення Кам'янця-Подільського від німецьких загарбників студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу брали участь у покладанні квітів до могили Невідомого солдата на Руськофільварецькому цвинтарі.

Про страшні роки війни розповідав усім присутнім Олександр Євгенійович Маслов, голова ради ветеранів військово-інженерного училища, й закликав пам’ятати подвиг захисників рідної неньки-України. До усіх присутніх також звернувся Дмитро Сергійович Васильянов, секретар міської ради, й закликав шанувати й цінувати можливість вчитися, працювати, жити на рідній землі, а також можливість жити і радіти життю, яку подарували нам ті солдати, які у роки війни 1940-1945 рр. відважно захищали рідну землю від загарбників.
На покладанні квітів були присутні студенти вищих навчальних закладів, учні шкіл.

Ми низько вклоняємося перед захисниками української землі. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронті, у партизанських загонах та підпіллі.

Ми є нащадками славного покоління наших предків, які завоювали нам мирне і щасливе сьогодення. Наш обов’язок – бути гідними їхнього подвигу й усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній українській землі.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня 8 березня

В Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному жіночому дню. Ціле дійство розгорталось на сцені коледжу, яке відбувалося у форматі сучасного телебачення. На початку дійства Мар’ян Миколайович Тріпак, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, директор коледжу разом з чоловічою половиною колективу коледжу привітали жінок закладу, висловили найщиріші слова подяки та теплі й добрі слова, й презентували квіти та солодкі подарунки усій жіночій половині колективу.
Студенти коледжу демонстрували свої артистичні, вокальні й хореографічні таланти у неповторних та незабутніх концертних номерах. У свято, яке присвячене жіночому дню, віддаємо данину любові й захоплення тим, до кого звертаємося в радості і печалі – чарівним жінкам – берегиням нашого роду. Студенти коледжу зі сцени дякували жінкам та матерям за доброту, за щирість і ласку, за любов, за рідну пісню колискову, за рідну мову, за світлий серпанок дитинства.

Дякуємо організаторам та учасникам цього святкового заходу за гарні враження, святковий настрій, квіти добра й любові, які ви дарували усім присутнім впродовж концерту.

Вітаємо усіх з Міжнародним жіночим днем!

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Молодіжний форум

Дякуємо учасникам

молодіжного форуму «Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства»,

який відбувся 28 лютого в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі

 у співпраці коледжу з ДНЗ «Подільський центр ПТО».

Дякуємо усім за співпрацю.

Бажаємо вам наснаги, творчих успіхів та запрошуємо до участі

у культурно-освітніх заходах коледжу,

а молодь запрошуємо отримати сучасну європейську освіту

в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі.

 

Сторінка 9 з 47

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
Стара фортеця
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish