Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Студентський форум "Електроенергетика: традиційна чи відновлювальна?"

16 травня в Подільському спеціальному коледжі відбувся студентський форум "Електроенергетика: традиційна чи відновлювальна?". Студенти коледжу підготували доповіді, що супроводжувались презентаціями, які яскраво відображали суть тієї чи іншої технології. На форумі розглядались перспективи технологій використання електроенергетики: особливості ядерного палива та його відмінність від органічного палива усіх видів, використання теплоелектроцентралі, а також використання 

FORUM

порівняно нового джерела електроенергетики – хвильової електростанції – електростанції, що розташована у водному середовищі. Актуальними для студентів також є питання біоенергетики – біопаливо, біогаз. На форумі обговорювались доповіді, присвячені сонячним баштам, їх потужності; а також механічним електростанціям і міжнародному досвіду їх використання; геотермальній енергетиці; доповіді, присвячені проблематиці вітрогенераторам, їх відмінностям та економічній доцільності використання у регонах. На форумі також обговорювалось питання про сонячні панелі з демонстрацією практичного використання сонячної панелі у побуті. Дякуємо студентам за чудові доповіді і не менш цікаві ідеї для впровадження перспективних технологіїй використання електроенергетики.

 

Студентські сходини "Notabene", присвячені Дню вишиванки

16 травня, у Подільському спеціальному коледжі відбулись студентські сходини "Notabene", присвячені Дню вишиванки. День вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Зі святом студентів і викладачів коледжу привітав директор закладу, Тріпак Мар'ян Миколайович, й акцентував увагу на значенні вишиванки й національного одягу для кожного українця, урочисто вручив студентці коледжу - Анні Таран - Диплом ІІ ступеня Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

16052019

На "Notabene" студенти ознайомились з історією заснування цього свята. Народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. От і сьогодні, уже в ХХІ столітті, народна традиція не зникає й набирає обертів, стає актуальною і підсилюється сучасними формами одягу, новими узорами та орнаментами. На закінчення сходин прозвучали пісні про вишиванку та, традиційно прозвучав гімн України й відбулось підняття прапора. Впродовж дня триватиме загальноколеджівський флешмоб до Дня вишиванки. Слава Україні!

 

День пам’яті та примирення

8 травня, у День пам’яті та примирення, студенти Подільського спеціального коледжу брали участь у покладанні квітів до могили Невідомого солдата на Руськофільварецькому цвинтарі. До студентів вищих навчальних закладів та учнів шкіл міста звернувся Дмитро Сергійович Васильянов, секретар міської ради, який нагадав усім про подвиг захисників, що полягли у Другій світовій війні, про наслідки «страшної війни, яка почалася у 1939 році, завершилася в 1945 році, яка забрала мільйони життів та яка зруйнувала сотні, тисячі сіл, міст, й зупинила розвиток». Дмитро Сергійович побажав молоді міста пам’ятати та піклуватись про ветеранів війни, учасників бойових дій, які вижили у цій страшній війні. 

8may2019_3

Дмитро Сергійович також згадав про захисників, які перебувають в даний час на Сході, вірно й самовіддано охороняючи кордони України, звернувся до учнівської і студентської молоді із проханням пам’ятати історію, а також про подвиг кожного захисника держави, бо, той «хто не пам’ятає історії – той не має майбутнього». До усіх присутніх звернулась Надія Костянтинівна Підскоцька, заступник голови ради ветеранів міста, заслужений працівник соціальної сфери України, яка також звернулась до молоді міста із проханням пам’ятати про тих людей, які «своїм життям, своїм здоров’ям, своїм обездоленим, босоногим, голодним дитинством жертвували для того, щоб сьогодні ми могли прийти й згадати про них" та побажала учням бути чуйними до ветеранів війни. Наприкінці заходу усі присутні поклали квіти до могил солдатів та вшанували пам’ять усіх захисників, що полягли у Другій світовій війні.

 
 

СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ - ПРИЗЕРИ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ!!! ВІТАЄМО!!!

На студентських "Notabene" Кравець Василь Миколайович, викладач та Коломієць Яна Валентинівна, завідувач навчально-реабілітаційного відділу, викладач вручили дипломи, медалі та грамоти студентам коледжу, які вибороли призові місця у змаганнях з легкої атлетики (стрибки з розбігу у довжину, біг 100 м / 200 м / 400 м, штовхання ядра). Вітаємо наших призерів та бажаємо вам успіхів у навчанні й у спортивних змаганнях, здійснення мрій та славетних перемог!

8may2019 

День пам'яті та примирення на студентських "Notabene"

 

 

 

 

07 травня в Подільському спеціальному коледжі відбулись студентські сходини «Notabene», присвячені Дню пам’яті та примирення. Студенти ознайомились з історією заснування цього пам'ятного дня та фактами з історії країни й усього світу. Відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» (Закон України від 09.04.2015 № 315-VIII) в Україні встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня. Хвилиною мовчання студенти та викладачі коледжу вшанували подвиг загиблих у війні. 

8may2019

Студенти закликали пам’ятати подвиг кожного захисника рідної землі та вклонились низько перед тими, хто не повернувся з тієї війни.

 

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була війна й ми пам’ятаємо,

що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.


 

 

Сторінка 6 з 31

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
Стара фортеця
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish