Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Українська державність: утвердження національної свідомості

В Подільському спеціальному коледжі Подільський Коледж (Marian Mukolajovuth Tripak) відбувся студійний форум "Українська державність: утвердження національної свідомості". На відкритті студійного форуму з вітальним словом виступили: Марчак Тетяна Андріївна Tetiana Marchak, к.ф.н., в.о. завідувача кафедри інформаційної діяльності, документознавства та фундаментальних дисциплін; Савчук Вадим Анатолійович Савчук Вадим, заступник міського голови Кам'янець-Подільської міської ради; Гуменюк Ірина Леонтіївна Ірина Гуменюк, к.е.н., заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності. Славко Полятинчук Slavko Polyatynchuk акцентував увагу на унікальності матеріалів, зібраних у книзі "Кам'янець - соборна столиця України" та презентував статтю про Кам'янець-Подільський у журналі "Країна" (м.Київ). 

studiyni_forum
Детальніше...
 

Засідання Ради директорів ЗВО l-ll рівнів акредитації Хмельницької області у Коледжі ПДАТУ

derectoriat
 

Козацькі забави

Саме козацтво виконувало роль боронителя українських земель від загарбників. На Січі поважні авторитетні козаки, які не раз бували в боях, славилися силою, спритністю, мали гостре око, розумні голови, залюбки під час відпочинку брали участь у веселих змаганнях. В Подільський Коледж (Marian Mukolajovuth Tripak) Marian Tripak напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва студенти закладу змагались у спритності, винахідливості, виконуючи завдання різних конкурсів: "Змійка", Повітряний міст, "Кенгуру", "Точний кидок", вікторина на знання звичаїв та традицій козацького життя. Найбільш колоритним було змагання "Українське селфі", під час якого учасники на швидкість повинні були одягнути на одного учасника команди усі атрибути українського костюму й сфотографуватися з ним. Емоції, посмішки, радість та переможні викрики ... усі ці емоції переповнювали локацію, на якій продовжувались "Козацькі забави".

zab
 

Булінг: методи протидії та застереження

20 вересня, Поліщук Віталій Аркадійович та Заїка Тетяна Михайлівна, психологи Кам'янець-Подільського міського центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді, зустрілися зі студентами Подільський Коледж (Marian Mukolajovuth Tripak) Marian Tripak та спільно із Сторожук Наталією Романівною Наталія Сторожук, соціальним педагогом коледжу, в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, провели інтерактивне заняття "Булінг: методи протидії та застереження". 

booling

Під час інтерактивного заняття студенти коледжу ознайомились із відеоматеріалами "Що таке булінг?" та мали можливість обговорити із психологами та соціальним педагогом явище булінгу, його ознаки та засоби протидії. Дякуємо ініціаторам та гостям закладу за цікаве заняття та неймовірні враження.

 

На виконання листа Міністерства освіти і науки Українивід 10.09.2019 від 1/9-570

На виконання листа Міністерства освіти і науки Українивід 10.09.2019 від 1/9-570 щодо проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, листа Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області від 09.09.2019 № 06.2.3..-08/13/2329 та листа Департамента освіти і науки облдержадміністрації від 16.09.2019 № 2302-41/2019 в Подільському спеціальному коледжі Подільський Коледж (Marian Mukolajovuth Tripak) Marian Tripak 

notbool

проведено ряд заходів серед студентів перших курсів, спрямованих на інформування студентів про сутність явища "булінг", його види та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) й формування нетерпимості до цього явища. Сторожук Наталія Романівна Наталія Сторожук, соціальний педагог коледжу, разом із Поліщук Світланою Вікторівною, практичним психологом, провели також анкетування першокурсників та подарували пам'ятку про те як захиститися від булінгу й з інформацією про національні "гарячі" лінії для дітей.

 

Сторінка 4 з 47

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
Стара фортеця
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish