Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


ВІЗИТ до відділення Приватбанку

ВІЗИТ до відділення Приватбанку. Після ділової гри, екскурсії та спілкування зі студентами ТНЕУ студенти Подільського спеціального коледжу Подільський Коледж (Marian Mukolajovuth Tripak) Marian Tripak відвідали одне з відділень Приватбанку та поспілкувались із успішною випускницею університету, яка після закінчення закладу розпочала свою роботу у відділенні банку. Студенти коледжу ознайомились із специфікою діяльності відділення та особливостями здійснення різноманітних операцій, а на завершення - отримали сертифікати про участь у заході. Дякуємо за відкритість, змістовність і позитив!

privat

Спілкуючись із випускницею закладу, розуміємо, що мрії справді здійснюються, для цього потрібно лише впевнено навчатись та прямувати до своєї професійної мети. Щиро дякуємо організаторам та ініціаторам заходу Кафедра банківського бізнесу ТНЕУ.

 

Cтуденти Подільського спеціального коледжу відвідали ТНЕУ

25 жовтня студенти Подільського спеціального коледжу спеціальностей "Економіки" та "Обліку і оподаткування" відвідали Тернопільський національний економічний університет, поспілкувались із викладачами кафедри "Банкувського бізнесу" Кафедра банківського бізнесу ТНЕУ та студентами закладу, взяли участь у діловій грі, що передбачала завдання з фінансової та банківської справи. Після закінчення ділової гри студенти коледжу ознайомились із закладом та колекцією грошових одиниць кафедри, а також залу, яка обладнаний по типу Приватбанку. 

tneu

Така ініціатива стала можливою завдяки укладенню договору співпраці коледжу із ТНЕУ, а також угоди про співпрацю кафедри "Банківського бізнесу" ТНЕУ і кафедри "Фінансів, економіки і економічної кібернетики" Подільського спеціального коледжу. Дякуємо за чудову екскурсію Кафедра банківського бізнесу ТНЕУ та чудові знання, сучасний стиль спілкування та неймовірні враження. Все було мотиваційно, а подібні заходи стали додатковим стимулом для успішного навчання і здійснення професійних мрій!

 

Директор Подільського коледжу урочисто привітав студентів з перемогою

Після оголошення результатів фестивалю - конкурсу директор коледжуПодільський Коледж Marian Tripak урочисто привітав студентів з перемогою, висловив найщиріші слова подяки, й відзначив надзвичайно високий рівень підготовки студентів закладу й побажав успіхів у відкритті нових сторінок коледжу, сторінок творчості і науки! Коледж пишається своїми студентами!

 

agro
 

Представники ініціативи Доступно.UA

В Подільському спеціальному коледжі Подільський Коледж (Marian Mukolajovuth Tripak) Marian Tripak відбулась зустріч студентів коледжу із представниками ініціативи Доступно.UA . Гостей у коледжі привітав директор закладу Тріпак Мар'ян Миколайович, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, та вручив натхненному засновнику ініціативи Дмитру Щебетюку картину, виготовлену Богданюком Кирилом, з використанням техніки енкаустики.

dostupno_ua
Детальніше...
 

День шефа!

У день шефа один з найкращих подарунків від моїх вихованців - прекрасний футбольний вишкіл!!! І знову продовження виграшу тих що 2×20-ть над легеннями, що до 20-ти. Рахунок на користь 2×20-ть - 15:14. Дякую дорогі студенти за суперову гру. За трьома поєдинками: 2:1 на користь тих, що мегамолоді, аж 2 рази по 20.Подільський Коледж Андрій Тимків

shef
 

Сторінка 3 з 47

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
Стара фортеця
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish