Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Заняття у Державної казначейської служби України

Друк

Під час заняття з навчальної дисципліни «Казначейська справа» із залученням професіоналів-практиків в Кам’янець-Подільському Управлінні Державної казначейської служби України студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (О-41б стн) (ОС «Перший (бакалаврський) рівень») Подільський Коледж Tamara Gerasimova Kovbasyuk отримали детальну інформацію щодо прогнозування перспектив розвитку управління на наступний рік, ознайомились з нормативно-правовою базою та змінами до неї, а також зовнішньою та внутрішньою документацією. Студенти коледжу під керівництвом фахівців мали можливість отримати досвід щодо опрацювання документації по надходженню та зарахуванню доходів, а також здійсненню видатків бюджетних коштів. Фахівці Кам’янець-Подільського Управління Державної казначейської служби України ознайомили студентів закладу з організацією та веденням бухгалтерського обліку і складанням звітності.

KAZNACHEISTVO19

Цікавою також для студентів була участь у обслуговуванні розпорядників бюджетних коштів. Заняття було проведено за участю спеціалістів Кам’янець-Подільського Управління Державної казначейської служби України: начальника управління – Попової Н.М., заступника начальника управління – Бобровської С.А., начальника відділу надходжень – Боровської А.М., начальника відділу видатків держбюджету – Посітко О.І., начальника відділу видатків місцевого бюджету – Семенець І.В., начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – Удалова Т.М., юриста управління – Побережної Н.А., завідувача сектору інформаційних технологій та захисту інформації – Білоуса Д.О. Дякуємо за змістовне та цікаве заняття, практичні навики щодо опрацювання інформації та важливі знання з казначейської справи, сучасний формат ділового спілкування та викладу матеріалу. Щиро дякуємо за співпрацю адміністрації та фахівцям, професіоналам-практикам Кам’янець-Подільського Управління Державної казначейської служби України.

 

Вектор Поділля 2 випуск

Шановні колеги!

Вийшов друком Випуск №2/2019 наукового журналу "Вектор Поділля.

Науковий журнал «Вектор Поділля» Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу

зареєстровано як друкований засіб масової інформації (Свідоцтво КВ № 23256-13096Р від 04 квітня 2018 р.)

Дякуємо за участь у формуванні Випуску № 2/2019 та сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

Вектор Поділля : наук. журн. / Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж; редкол.: М.М. Тріпак (гол.ред.), О.М. Бачинська (заст. гол. ред.), A. Zielińska та ін. Кам’янець-Подільський : Видавничо-поліграфічний центр Тернопільського національного економічного університету «Економічна думка», 2019. Вип. 2. 304 с. – ISSN 2617-1112

Електронний варіант для скачування тут 

 

Всеукраїнський науково-практичний семінар - 2019

Міністерство освіти і науки України

ПОДІЛЬСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ

кафедра соціальної роботи та психології

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

кафедра психології

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка 

Факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології

кафедра психології освіти

Криворізький державний педагогічний університет

кафедра практичної психології

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

Всеукраїнського науково-практичного семінару

«Психічне здоров’я персоналу освітніх організацій

та його профілактика»

семінар відбудеться 05 грудня 2019 року на базі

Подільського спеціального навчально-реабілітаційного

соціально-економічного коледжу

До участі в семінарі запрошуються викладачі освітніх закладів різного рівня, медичні працівники, вчені, магістранти та ін.

Робота семінару планується у форматі пленарного засідання та участі у психологічних майстернях.

У програмі роботи семінару передбачено розгляд таких проблем: 

  1. Теоретико-методологічні засади забезпечення психічного здоров’я та  його профілактики.
  2. Психолого-педагогічні проблеми проведення освітньої та профілактичної роботи із забезпечення психічного здоров’я персоналу освітніх організацій.
  3. Психодіагностика та психотехнології забезпечення психічного здоров’я персоналу освітніх організацій.
  4. Медико-психологічні аспекти забезпечення психічного здоров’я персоналу освітніх організацій та  його профілактики.

Метою семінару є активізація науково-прикладних розвідок з проблем психічного здоров’я та його профілактики серед персоналу освітніх організацій.

Форми участі у семінарі: очна/заочна. За результатами семінару буде видано: Електронний збірник тез доповідей Всеукраїнського науково-практичного семінару «Психічне здоров’я персоналу освітніх організацій та його профілактика».

Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.

Подання документів для участі у семінарі 

Для участі у cемінарі тези доповідей необхідно подати до 27 листопада 2019 року (переслати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Контактні телефони:  

-      Федорчук Віктор Миколайович  (067) 1723318;

-      Жиляк Наталія Вікторівна           (097) 6711811;

-      Заремська Тетяна Олегівна           (098) 4572456.

Інформаційний лист та зразок оформлення заявки додаються.

З повагою Оргкомітет 

 

 

Рішення трудового колективу

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 16.10.2019 № 3/1617-19 «Щодо здобуття статусу закладу фахової передвищої освіти» Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем проведено збори трудового колективу щодо подальшої діяльності.

Відповідно до 28 статті Закону України закладами фахової передвищої освіти є фаховий коледж, військовий коледж сержантського складу та фаховий коледж із специфічними умовами навчання. Зокрема, фаховий коледж – заклад фахової передвищої освіти або структурний підрозділ закладу вищої освіти, іншої юридичної особи має право відповідно до ліцензії (ліцензій) забезпечувати здобуття: фахової передвищої освіти; профільної середньої освіти професійного та академічного спрямування; професійної (професійно-технічної) освіти; початкового рівня (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Згідно із Законом України «Про вищу освіту» з урахуванням, внесених Прикінцевими та перехідними положеннями Закону, заклад освіти (структурний підрозділ закладу освіти) може набути статус коледжу в системі вищої освіти за умови, якщо реальний обсяг підготовки здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра та/або молодшого бакалавра становить не менше 30 відсотків загального ліцензованого обсягу.


Відповідно до Протоколу № 1 Загальних зборів трудового колективу Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу від
23 жовтня 2019 р., присутніми на зборах працівниками закладу ухвалено рішення про утвердження статусу коледжузакладу вищої освіти (рішення прийнято одноголосно (більшістю голосів): «за» - 103, «утрималось» – 4, «проти» - 0), а також про делегування повноважень Вченій раді Коледжу щодо створення структурного підрозділу ПоСпецНаРСЕК – закладу фахової передвищої освіти (рішення прийнято одноголосно (більшістю голосів): «за» - 107, «утрималось» – 0, «проти» - 0) (Наказ від 28.10.2019 №342 «Про створення структурного підрозділу закладу передвищої освіти», протокол загальних зборів трудового колективу Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу № 1 від 23 жовтня 2019 р.).


Вченою радою закладу створений структурний підрозділ коледжу – заклад передвищої освіти (Подільський навчально-реабілітаційний заклад фахової передвищої освіти ПоСпецНаРСЕК) (
Наказ від 28.10.2019 р. №342 «Про створення структурного підрозділу закладу передвищої освіти», протокол № 2 засідання Вченої ради від 23.10.2019 р.).


zbory9

 

Екскурсія Тернополем

На завершення поїздки студенти Подільський Коледж відвідали екскурсію Тернополем. Місто має свою багату історію, культуру та розвиток. Тернопіль вразив своєю самобутністю і щирістю, затишними вулицями та приємним спілкуванням із містянами. Впевнені - мешканці міста пам'ятають свою історію й майстерно оберігають кожен куточок свого міста, дбають про нього та захоплюються ним. Це захоплення втілюється у деталях та у кожному куточку вулиць, закладів, пам'яток, фонтанів та переноситься на усіх, хто відвідує це справді ФАЙНЕ місто. 

ternopil

Щиро вдячні за чудовий маршрут, гарну організацію та майстерного екскурсовода, який своїми розповідями, яскраво презентував студентам сторінки минулого та сучасності міста. Щиро дякуємо організаторам Кафедра банківського бізнесу ТНЕУ за неймовірну та казково-незабутню поїздку до міста. Все було мегапозитивно, відкрито, сучасно! Щиро сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

Сторінка 2 з 47

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
Стара фортеця
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish