Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Світлина від Подільськія Коледжа.

Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Загальні збори трудового колективу коледжу та звіт директора

27 грудня у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулись загальні збори трудового колективу закладу, на якому директор коледжу Тріпак Мар'ян Миколайович, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, презентував колективу річний звіт.

Мар'ян Миколайович окреслив основні перспективи та стратегії розвитку коледжу, подякував усім за ефективну роботу й визначні досягнення. Про успішну реалізацію навчальних програм і планів та про результати роботи викладацького й студентського колективів розповіла Таїсія Василівна Боровисюк, заступник директора з навчально-виховної роботи, про досягнення у сфері науки доповідав Олег Никодимович Коркушко, заступник директора з наукової роботи, а Ніна Іванівна Ладоренко, бухгалтер, прокоментувала окремі пункти звіту директора.

Про основні напрямки роботи кафедри Економіки, фінансів, обліку та оподаткування розповіла в.о. кафедри Ірина Леонтіївна Гуменюк, а про необхідність обговорення проекту колективного договору доповідала Людмила Олегівна Валіцька, голова первинної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери працівників навчального закладу. На зборах активно обговорювались важливі питання, проводилось голосування та одноголосно приймались рішення.

На завершення Мар'ян Миколайович привітав усіх з прийдешніми святами та побажав миру, злагоди, посмішок та гарних досягнень у житті й у професійній діяльності.

На данном изображении может находиться: 22 человека, в том числе Тая Боровисюк, Тамара Герасимова Ковбасюк, Альбина Фаин, Саша Шевчук, Nataliia Shchehelska, Оксана Власенко, Пещанюк Надія, Светлана Райтаровская, Альона Адамчук и Оксана Марунчак, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 14 человек, в том числе Ирина Гарбарец, Олег Коркушко, Альбина Фаин, Ira Godnuk, Ірина Гуменюк, Саша Шевчук, Ольга Свирида и Оксана Власенко, люди улыбаются, люди сидятНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещенииНа данном изображении может находиться: 20 человек, в том числе Алла Яшина, Оксана Власенко, Наталія Сторожук, Ольга Медвідь, Светлана Райтаровская, Оксана Палилюлько, Марина Волощук и Інна Гуменюк, люди улыбаются, люди стоят и люди сидятНа данном изображении может находиться: 15 человек, в том числе Алла Місько и Ирина Гарбарец, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 16 человек, в том числе Тамара Герасимова Ковбасюк, Наталия Шевчук, Светлана Райтаровская и Оксана Марунчак, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 16 человек, в том числе Ira Godnuk, Наталія Сторожук, Саша Шевчук, Алла Яшина, Ольга Медвідь, Інна Гуменюк и Юлія Мельник, люди сидятНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

 

Новорічний подарунок студентам від директора коледжу Тріпака Мар'яна Миколайовича

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, текст
 

Засідання Вченої ради коледжу

19 грудня в Подільському спеціальному коледжі відбулось засідання Вченої ради, на якому обговорювався навчальний процес у коледжі, режим роботи відділів та структурних підрозділів закладу в святковий період, заслухали річний звіт Коркушка Олега Никодимовича, заступника директора з наукової роботи, к.е.н., доцента, який наголосив на значних здобутках викладачів коледжу у сфері науки. Директор коледжу, Мар'ян Миколайович Тріпак, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, подякував усім за ефективну роботу та привітав з Днем Святого Миколая й побажав успішного втілення науково-педагогічних задумів, ідей, значних досягнень у житті та у професійній діяльності.

На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Ira Godnuk и Ірина Гуменюк, люди сидят и в помещении    ÐÐ° данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Ольга Свирида, люди сидят, стол и в помещении

 

Вітання з Днем Святого Миколая

Вітаємо З Днем Святого Миколая!

Бажаємо, щоб це благословенне свято принесло Вам багато приємних подарунків, надихало на добрі справи і милосердя. Нехай віра в чудо допомагає долати будь-які перешкоди, дарує мир, благополуччя і затишок у дім! Зі святом!

У Подільському спеціальному коледжі у День Святого Миколая, кафедра Економіки, фінансів, обліку та оподаткування вітала усіх зі святом та гостинно пригощала солодкими подарунками, а працівники закладу у відповідь дарували гарні привітання, чудові вірші та добрі й теплі слова.

Дякуємо кафедрі за гарний настрій, позитив, за подароване коледжу справжнє свято!

vitannia z dnem sv_mykolaiaНа данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Алла Яшина, Ірина Гуменюк, Ira Godnuk, Ольга Свирида и Альона Годованюк, люди улыбаются, люди стоят и в помещении
 

Сторінка 12 з 47

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
Стара фортеця
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish